august 2019
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Vallavanem Andrus Umboja                                                              
Abivallavanem Priit Põldma                                                              
Abivallavanem Art Kuum                                                              
KANTSELEI                                                              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Vallasekretär Leho Kure                                                              
Vallasekretäri abi Maire Kivistu                                                              
IT juht Kalev Algo                                                              
Infoturbejuht Mihkel Toomse                                                              
Jurist  Tanel Tobro                                                              
Sekretär Piret Reinmart                                                              
Kantseleispetsialist Elo Pajo                                                              
Jurist                                                                
Järelevalveametnik Diana Surkova                                                              
                                                                 
FINANTSOSAKOND                                                              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Finantsjuht Terje Linder                                                              
Vanemraamatupidaja Karin Salumäe                                                              
Vanemraamatupidaja Jaana Haab                                                              
                                                                 
MAA-, EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND                                                              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Osakonna juhataja Elvis Tõnnison                                                              
Maanõunik Ülo Laanemets                                                              
Registripidaja Alla Tempel                                                              
Planeerimisnõunik Jekaterina Jelizaveta Sibul                                                              
Planeeringuspetsialist Evelin Kuusik                                                              
Planeerimise assistent Gerli Kelk                                                              
Projekteerimistingimuste menetleja Kaili Velleste                                                              
Ehituskontrolli spetsialist                                                                
Ehituskontrolli peaspetsialist Viktoria Urb                                                              
Maakorraldusspetsialist Kätlin Rennel                                                              
                                                                 
KESKKONNA- JA KOMMUNAALOSAKOND                                                              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Osakonna juhataja Teet Sibrits                                                              
Ehitusinsener Martti Taidre                                                              
Haldur Tiit Tammesson                                                              
Haldur Marko Raudlam                                                              
Keskkonnanõunik Mailis Virve                                                              
Kommunaalmajanduse insener Arvo Täks                                                              
Jõelähtme ja Rammu kalmistuvaht Jaak Saarma                                                              
Saha kalmistuvaht Jaanus Hiis                                                              
                                                                 
HARIDUS-, KULTUURI- JA SOTSIAALOSAKOND                                                              
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Osakonna juhataja Carmen Viherpuu                                                              
Sotsiaalnõunik Kristiina Välba                                                              
Lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialist Pilleriin Kurg                                                              
Sotsiaaltööspetsialist Liivi Vain                                                              
Sotsiaaltööspetsialist Liis Koppel                                                              
Noorsootöö- ja spordispetsialist Liisi Vesselov                                                              
Haridus- ja kultuurispetsialist                                                                
Noorsootöötaja Kreete Juurak                                                              
Noorsootöötaja Mai-Liis Hansson                                                              
Noorsootöötaja Grete-Helena Eranurm                                                              
Lastekaitsespetsialist Rita Hanni                                                              
Koduhooldustöötaja Carmen Jõe                                                              
Noortekeskuse koristaja-administraator Silva Soolepp                                                              
Noortekeskuse koristaja-administraator Kersti Vaht
Tugiisik Elen Kaur