november 2019
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Vallavanem Andrus Umboja                                                            
Abivallavanem Priit Põldma                                                            
Abivallavanem Art Kuum                                                            
KANTSELEI                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Vallasekretär Leho Kure                                                            
Vallasekretäri abi Maire Kivistu                                                            
IT juht Kalev Algo                                                            
Infoturbejuht Mihkel Toomse                                                            
Jurist  Tanel Tobro                                                            
Sekretär Piret Reinmart                                                            
Kantseleispetsialist Elo Pajo                                                            
Jurist                                                              
Järelevalveametnik Diana Surkova                                                            
                                                               
FINANTSOSAKOND                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Finantsjuht Terje Linder                                                            
Vanemraamatupidaja Karin Salumäe                                                            
Vanemraamatupidaja Jaana Haab                                                            
                                                               
MAA-, EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Osakonna juhataja Elvis Tõnnison                                                            
Maanõunik Ülo Laanemets                                                            
Registripidaja Alla Tempel                                                            
Planeerimisnõunik Jekaterina Jelizaveta Sibul                                                            
Planeeringuspetsialist Evelin Kuusik                                                            
Planeerimise assistent Gerli Kelk                                                            
Projekteerimistingimuste menetleja Kaili Velleste                                                            
Ehituskontrolli spetsialist Hillar Raag                                                            
Ehituskontrolli peaspetsialist Viktoria Urb                                                            
Maakorraldusspetsialist Kätlin Rennel                                                            
                                                               
KESKKONNA- JA KOMMUNAALOSAKOND                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Osakonna juhataja Teet Sibrits                                                            
Ehitusinsener Martti Taidre                                                            
Haldur Tiit Tammesson                                                            
Haldur Marko Raudlam                                                            
Keskkonnanõunik Mailis Virve                                                            
Kommunaalmajanduse insener Arvo Täks                                                            
Jõelähtme ja Rammu kalmistuvaht Jaak Saarma                                                            
Saha kalmistuvaht Jaanus Hiis                                                            
                                                               
HARIDUS-, KULTUURI- JA SOTSIAALOSAKOND                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Osakonna juhataja Carmen Viherpuu                                                            
Sotsiaalnõunik Kristiina Välba                                                            
Lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialist Pilleriin Kurg                                                            
Sotsiaaltööspetsialist Liivi Vain                                                            
Sotsiaaltööspetsialist Liis Koppel                                                            
Noorsootöö- ja spordispetsialist Liisi Vesselov                                                            
Kommunikatsioonispetsialist Signe Valdmann                                                            
Noorsootöötaja Kreete Juurak                                                            
Noorsootöötaja Mai-Liis Hansson                                                            
Noorsootöötaja Grete-Helena Eranurm                                                            
Lastekaitsespetsialist Rita Hanni                                                            
Koduhooldustöötaja Carmen Jõe                                                            
Noortekeskuse koristaja-administraator Silva Soolepp                                                            
Noortekeskuse koristaja-administraator Kersti Vaht                                                            
Tugiisik Elen Kaur