Veebruar 2022
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Vallavanem Andrus Umboja                                                        
Abivallavanem Art Kuum                                                        
Abivallavanem Priit Põldma                                                        
KANTSELEI                                                        
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Vallasekretär Leho Kure                                                        
Infoturbejuht Rivo Nurk                                                        
IT juht Kalev Algo                                                        
Jurist  Tanel Tobro                                                        
Jurist Kätlin Koidumäe                                                        
Järelevalveametnik Diana Surkova                                                        
Kantseleispetsialist Kristy Tann                                                        
Sekretär Piret Reinmart                                                        
Vallasekretäri abi Maire Kivistu                                                        
                                                           
FINANTSOSAKOND                                                        
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Finantsjuht Terje Linder                                                        
Vanemraamatupidaja Jaana Haab                                                        
Vanemraamatupidaja Karin Salumäe                                                        
                                                           
MAA-, EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND                                                        
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Osakonna juhataja                                                          
Ehituskontrolli peaspetsialist Viktoria Urb                                                        
Ehituskontrolli spetsialist Piret Haas                                                        
Maakorraldusspetsialist Kätlin Rennel                                                        
Maanõunik Ülo Laanemets                                                        
Planeerimise assistent Gerli Kelk                                                        
Planeerimisnõunik Jekaterina Jelizaveta Sibul                                                        
Planeeringuspetsialist Tiina Skolimowski                                                        
Projekteerimistingimuste menetleja Kaili Velleste                                                        
Registripidaja Alla Tempel                                                        
                                                           
KESKKONNA- JA KOMMUNAALOSAKOND                                                        
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Osakonna juhataja Teet Sibrits                                                        
Ehitusinsener Martti Taidre                                                        
Haldur Tiit Tammesson                                                        
Haldur Marko Raudlam                                                        
Jõelähtme ja Rammu kalmistuvaht Jaak Saarma                                                        
Keskkonnanõunik Mailis Entel                                                        
Kommunaalmajanduse insener Arvo Täks                                                        
Saha kalmistuvaht Jaanus Hiis                                                        
                                                           
HARIDUS-, KULTUURI- JA SOTSIAALOSAKOND 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
                                                           
Osakonna juhataja Carmen Viherpuu                                                        
Kommunikatsioonispetsialist Laura Ruul                                                        
Juhtumikorraldaja Anne Jegorova                                                        
Lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialist Pilleriin Kurg                                                        
Lastekaitsespetsialist Rita Hanni                                                        
Noorsootöötaja Rita Kirss                                                        
Noorsootöö- ja spordispetsialist Kreete Juurak                                                        
Noorsootöötaja Mihkel Pool                                                        
Noorsootöötaja Mai-Liis Hansson                                                        
Noortekeskuse koristaja-administraator Silva Soolepp                                                        
Noortekeskuse koristaja-administraator Kersti Vaht                                                        
Sotsiaalnõunik Kristiina Välba                                                        
Sotsiaaltööspetsialist Hannes Vetik