Juuni 2022
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Vallavanem Andrus Umboja                                                            
Abivallavanem Art Kuum                                                            
Abivallavanem Priit Põldma                                                            
Arendusnõunik Piia Eller                                                            
                                                               
KANTSELEI 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
                                                               
Vallasekretär Leho Kure                                                            
Infoturbejuht Rivo Nurk                                                            
IT juht Kalev Algo                                                            
Jurist  Tanel Tobro                                                            
Jurist Kätlin Koidumäe                                                            
Järelevalveametnik Diana Surkova                                                            
Kantseleispetsialist Kristy Tann                                                            
Sekretär Piret Reinmart                                                            
Vallasekretäri abi Maire Kivistu                                                            
                                                               
FINANTSOSAKOND 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
                                                               
Finantsjuht Terje Linder                                                            
Vanemraamatupidaja Jaana Haab                                                            
Vanemraamatupidaja Karin Salumäe                                                            
                                                               
MAA-, EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
                                                               
Osakonna juhataja Kristiine Urb                                                            
Ehituskontrolli peaspetsialist Viktoria Urb                                                            
Ehituskontrolli spetsialist Piret Haas                                                            
Maakorraldusspetsialist Kätlin Rennel                                                            
Maanõunik Ülo Laanemets                                                            
Planeerimise assistent Gerli Kelk                                                            
Planeerimisnõunik Jekaterina Jelizaveta Sibul                                                            
Planeeringuspetsialist Tiina Skolimowski                                                            
Projekteerimistingimuste menetleja Kaili Velleste                                                            
Registripidaja Alla Tempel                                                            
                                                               
KESKKONNA- JA KOMMUNAALOSAKOND 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
                                                               
Osakonna juhataja Teet Sibrits                                                            
Ehitusinsener Martti Taidre                                                            
Haldur Marko Raudlam                                                            
Jõelähtme ja Rammu kalmistuvaht Jaak Saarma                                                            
Keskkonnanõunik Mailis Entel                                                            
Kommunaalmajanduse insener Arvo Täks                                                            
Saha kalmistuvaht Jaanus Hiis                                                            
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
HARIDUS-, KULTUURI- JA SOTSIAALOSAKOND                                                            
                                                               
Osakonna juhataja Carmen Viherpuu                                                            
Kommunikatsioonispetsialist Laura Ruul                                                            
Sotsiaaltööspetsialist                                                              
Juhtumikorraldaja Anne Jegorova                                                            
Lastekaitsespetsialist Rita Hanni                                                            
Noorsootöötaja Rita Kirss                                                            
Noorsootöö- ja spordispetsialist Kreete Juurak                                                            
Noorsootöötaja Mihkel Pool                                                            
Noorsootöötaja Mai-Liis Hansson                                                            
Noorsootöötaja Eleri Etverk                                                            
Noortekeskuse koristaja-administraator Elen Miljand                                                            
Noortekeskuse koristaja-administraator Kersti Vaht                                                            
Sotsiaalnõunik Kristiina Välba                                                            
Sotsiaaltööspetsialist Hannes Vetik